Zapowiedź 11 kolejki: Drewno Kominkowe WKS Owieczki-...

• autor: AB, 2013-10-31 18:44
Zapowiedź 11 kolejki: Drewno Kominkowe WKS Owieczki- Pobiedziki Light-ERP Pobied

Kolejny mecz na szczycie!

Hit kolejki znów z udziałem piłkarzy Drewna Kominkowego WKS Owieczki! W 11 kolejce rozgrywek o mistrzostwo AGLPN Pobiedzisk, lider z Owieczek podejmie na własnym boisku vice lidera Pobiedziki-Light ERP Pobiedziska.

Pobiedziki są obok Owieczek jedynymi wciąż bezkompromisowymi drużynami w lidze. Niedzielny mecz zapowiada się bardzo ciekawie z kilku powodów. Główny to taki, że obie ekipy w tabeli dzieli zaledwie jeden punkt. Pobiedziszczanie w tym sezonie zdobyli już 39 goli i jest to najlepszy wynik spośród wszystkich ekip. Z kolei Owce mają aktualnie najlepszą obronę,  która skapitulowała dotychczas 11 razy. Będzie to także ciekawy pojedynek strzelecki Piotr Makowski z Dzików zdobył już 12 goli w tym sezonie, po drugiej stronie Hubert Adamski strzelec 7 goli.

W dotychczasowych dwóch spotkaniach biało- czarni nie znaleźli drogi do bramki rywali, przegrywając odpowiednio 0:1 i 0:5. Zwycięzca niedzielnego spotkania znacznie zbliży się do zdobycia tytułu mistrza jesieni rozgrywek. Ciekawostką jest to, że "Dziki" będą miały swój "debiut" grając w Owieczkach. Drużyna Gości po raz pierwszy w historii rozegra mecz ligowy w Owieczkach.

Pozostałe mecze 11. kolejki:

FC Biskupice – Karłowice
Najlepszy tegoroczny beniaminek (z Karłowic) podejmie zespół Biskupic, obie ekipy przed tą kolejką mają identyczną ilość punktów, co zapowiada ciekawe widowisko.
Nasz typ: 1

Pobiedziska-Letnisko - Rapid Imielenko
Sąsiedzi z ligowej tabeli zgodnie wygrali w poprzedniej kolejce. Jedni i drudzy nie chcą stracić kontaktu z pierwszą trójką dlatego nie powinno zabraknąć walki w tym meczu.
Nasz typ: 1

Platon Leśniewo - Piast Łubowo
Platon dwa tygodnie temu niespodziewanie zremisował z Rapidem i zdobył swój pierwszy punkt w tym sezonie, jednak w następnej kolejce uległ już w pojedynku z Karłowicami. Zdecydowanym faworytem meczu jest Piast, który wraca do gry bo pauzie.

Lednogóra – Mieleszyn
Kolejne starcie ekip z identycznym dorobkiem punktowym. Jeszcze niedawno Lednogóra mogła pochwalić się serią czterech zwycięstw z rzędu, jednak ostatnio drużyna załapała dołek i w dwóch ostatni meczach schodziła z boiska pokonana. Natomiast Mieleszyn to najbardziej nieobliczana drużyna liga, która potrafiła wygrać m.in. z Pobiedzikami, czy też Biskupicami by ulec Karłowicom aż 2:5.

Fałkowo – Orkan Wierzyce
Pojedynek czerwonej latarni czyli zespołu Fałkowa z Orkanem, który też znacznie zaczął dołować i od czterech spotkań nie potrafi wywalczyć choćby punktu. Dla Fałkowa będzie to chyba ostatnia najlepsza okazja, aby zapisać na koncie jakiekolwiek punkty w tej rundzie.

Drewno Kominkowe WKS Owieczki- Pobiedziki Light- ERP Pobiedziska
Niedziela 3 listopada o godzinie 11:00, boisko w Owieczkach.

Zapraszamy wszystkich na mecz!

Już jutro relacja z meczu Kołata- Drewno Kominkowe WKS Owieczki 1:2