Zapowiedź 8 kolejki: Drewno Kominkowe WKS Owieczki- Piast...

• autor: Artur Borowiak, 2013-10-11 10:48
Zapowiedź 8 kolejki: Drewno Kominkowe WKS Owieczki- Piast Łubowo

Mecz z liderem, czyli derby na szczycie!

W najciekawiej zapowiadającym się meczu 8. kolejki AGLPN Drewno Kominkowe WKS Owieczki podejmie na własnym boisku aktualnego lidera rozgrywek – Piast Łubowo. Spotkanie zostanie rozegrane 13 października o godz. 11:00 w Owieczkach.

W dwóch dotychczas rozegranych derbach gminy Łubowo nie doczekaliśmy się rozstrzygnięcia, w pierwszym meczu w Owieczkach padł remis 3:3rewanż w Łubowie zakończył się rezultatem 1:1 .
Jak powszechnie wiadomo derby rządzą się swoimi prawami i dla wielu osób jest to najważniejszy mecz sezonu. Oba poprzednie starcia piłkarzy WKS-u kończyli w dziesiątkę, co tylko udowadnia jak gorąca atmosfera towarzyszy tym rozgrywkom.

Piast Łubowo zasiadający na fotelu lidera to jedyny wciąż niepokonany zespół w lidze. Na dodatek mogący pochwalić się serią czterech zwycięstw. Piast po wpadce w pierwszej kolejce z Karłowicami w następnych meczach prezentował się już zgodnie z oczekiwaniami i z pewnością potwierdza swoje aspiracje dotyczące walki o mistrzostwo ligi.

Owce mimo dotkliwej porażki przed tygodniem z Biskupicami (1:4), wciąż mogą pochwalić się najlepszą defensywą ligi. Niedzielne spotkanie będzie doskonałą okazją do szybkiej rehabilitacji Owiec  przed własnymi kibicami w prestiżowym derbowym pojedynku. Kibice biało – czarnych z pewnością liczą na przełamanie najlepszego strzelca drużyny Huberta Adamskiego, który w obecnych rozgrywkach zdobył już 6 goli, jednak już od 273 minut nie potrafi umieścić futbolówki w siatce rywali.

Pozostałe mecze 8 kolejki:
Pobiedziki Light- ERP Pobiedziska- Pobiedziska- Letnisko
Derby Pobiedzisk, które zapowiadają się bardzo interesująco. Pobiedziki po wpadce z Mieleszynem wróciły na odpowiedni tor. Ich rywale z Letniska grają w kratkę i nie mogą ustabilizować formy. Ciężko jest wytypować zwycięzce pojedynku. Cyfry obecnego sezonu przemawiają za drużyną Dzików, ale w historii derbów Pobiedzisk to Letnisko lepiej wypada.

Nasz typ: X

Kołata- Orkan Wierzyce
Zespół z Kołaty pogubił już dużo punktów w tej rundzie, jeśli chce walczyć o pierwszą szóstkę musi wygrać mecz z Orkanem. Zawodnicy Wierzyc pauzowali w ostatniej kolejce, a dwa tygodnie odnieśli bolesną porażkę z Owieczkami (5:0). Na pewno Orkan będzie chciał zrehabilitować się po ostatnim meczu i dopisać chociaż 1 punkt na swoje konto.

Nasz typ: X

FC Biskupice- Platon Leśniewo
Gospodarze nie powinni mieć problemu, żeby pokonać Platona, który nie zdobył jeszcze żadnego punktu. Zespół z Leśniewa ma serie 6 porażek, kiedyś musi nastąpić przełamanie złej passy. Może to nastąpi w meczu z FC Biskupice?

Nasz typ: 1

Rapid Imielenko- Mieleszyn
Zeszłoroczny mistrz ligi nie może odnaleźć formy w obecnym sezonie i co kolejkę traci punkty z rywalami. Mieleszyn od trzech meczy nie wygrał spotkania. Brakuje im szczęścia i
skuteczności, aby osiągnąć dobry wynik. Jeśli drużyna gości przyjedzie w optymalnym składzie może pokusić się o zdobycie 3 punktów.
Nasz typ: 2

Fałkowo- Lednogóra
Kolejne derby Gminy Łubowo w 8 kolejce. Fałkowo to druga "czerwona latarnia"w tabeli, która nie zdobyła punktu w rundzie jesiennej. W meczu z Lednogórą będą chcieli nawiązać walkę i zdobyć chociaż punkt. Zespół Lednogóry, jeśli chce walczyć o wyższe cele niż środek tabeli. Musi wygrać to spotkanie.

Nasz typ: 2

Obstawiaj swoje typy w TotoOwcy2 i wygrywaj cenne nagrody!

Więcej na ten temat znajdziesz:

Nagrody do wygrania w drugiej edycji TotoOwcy2:

Niedziela, 13 października  godz. 11:00 boisko w Owieczkach.

Drewno Kominkowe WKS Owieczki- Piast Łubowo

Zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej na mecz.