Zdziechowa Junior Cup 2013

• autor: MC, 2013-05-29 00:57

Już w najbliższą niedziele, 2 czerwca wystartuje kolejna edycja- Zdziechowa Junior Cup. W turnieju weźmie udział nasza, juniorska drużyna w kategorii podstawówka. Owieczki zostały przydzielone do grupy A. Gdzie naszymi rywalami będą drużyny: SP Zdziechowa, SP Jankowo Dolne, SP Zdziechowa i Królewskie Orły Modliszewko.

Drużyna WKS-u pojedzie na turniej w najsilniejszym składzie. W kadrze znalazło się 13-stu zawodników: Adam Kowalski, Michał Kowalski, Miłosz Wachoń, Adrian Łucjan, Czarek Wróblewski, Mikołaj Słomczewski, Dominik Latała, Bartek Winiecki, Seba Hertig, Jakub Hertig, Kuba Zioła, Krzysztof Januszewski, Maurycy Kluczyński.

Mecze rozgrywane będą 2x 10 minut z 5 minutową przerwą. Drużyny grać będą w składach 6 osobowych plus bramkarz.

Nowymi sponsorami naszej drużyny juniorskiej została firma: Grupa Sanok z Kłecka i Skup złomu Borzykowski z Owieczek. O nowej współpracy opowiemy Wam już niebawem. Nasza drużyna w turnieju Zdziechowa Junior Cup 2013 przystąpi z nazwą nowego sponsora- Grupa Sanok WKS Owieczki. Dziękujemy firmą Grupa Sanok z Kłecka i Skup złomu Borzykowski z Owieczek za okazane wsparcie!

Zawodnicy muszą posiadać podczas turnieju legitymacje szkolną i zgodę rodziców, bez nich nie będą dopuszczeni do gry! Odnośnie transportu i godziny zbiórki poinformujemy na dniach.

WKS Owieczki wystosował prośbę do zarządu AGLPN, o przełożenie meczu ligowego z FC Biskupice na godzinę 13:00. Czekamy na odpowiedź ze strony władz, od tej decyzji zależeć będzie w jaki sposób będziemy organizować transport na turniej.

Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców Owieczek do dopingowania naszych najmłodszych zawodników podczas Zdziechowa Junior Cup 2013!

autor: ~Jakub 2013-05-29 13:53:55

avatar :) git