Lux Auto Kiszkowo lepsze od debiutantów!

• autor: Wks_Owieczki, 2012-11-28 20:06

Lux Auto Kiszkowo lepsze od debiutantów!

- relacja z meczu Lux Auto Kiszkowo - WKS-Owieczki.futbolowo.pl

Pierwszy mecz w lidze KLF za nami.  Z pewnością nie należał do drużyny WKS-u. Od początku z łatwością przeciwnik odbierał Owieczkom piłki, a w drużynie panował chaos. Dzięki temu kiszkowska drużyna już w 3 minucie objęła prowadzenie w tym spotkaniu. Piłkarze WKS-u robili wszystko, by dostać się do bramki przeciwnika i wyrównać wynik meczu, jednak to drużyna Lux Auto Kiszkowo w ciągu kolejnych 3 minut zdobyła drugą bramkę. Zawodnicy z Owieczek próbowali nie raz zdobyć bramkę, a mieli ku temu kilka dobrych okazji, ale Kiszkowo zawzięcie się broniło.  To nasi przeciwnicy zdobywali kolejne bramki - w 12 i 14 minucie.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się łagodniej, a w drużynie WKS-u było widać znaczną poprawę. Gra wydawała się być bardziej wyrównana. I tak w 20 minucie po asyście Radosława Dziela, Sebastian Czaczyk zdobył jedyną bramkę dla WKS-u. Kilka minut później zawodnik tej samej drużyny - Bogumił Ignasiak otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. W 5 minut przed końcem meczu przeciwnicy zdobyli ostatnią - 5 bramkę. WKS miał jeszcze okazję na zdobycie gola, kiedy to sędzia  zagwizdał rękę zawodnika Lux Auto Kiszkowo tuż przed polem karnym. Niestety debiutanci ligi nie wykorzystali tej szansy. Niemniej to dla WKS-u należała ostatnia minuta spotkania, gdyż Kiszkowo miało kolejną rękę. Mogło się wydawać, że mecz zakończy się z nieco lepszym wynikiem dla drużyny z Owieczek, jednak przeciwnicy bronili się do końca spotkania i nie dali za wygraną.

Mecz zakończył się rezultatem 5:1 z wygraną drużyny Lux Auto Kiszkowo.

A już w najbliższą niedzielę czeka nas kolejna rozgrywka z drużyną Bud-Bau Posadzki. Miejmy nadzieję na lepszy wynik WKS-u!

Ndz 02.12.2012/ godz. 17:00 / Bud-Bau Posadzki - WKS-Owieczki.futbolowo.pl

autor: Dagmara Pasternak

autor: ~obiektywny 2012-11-29 17:39:30

avatar Witam. Oglądałem ten wasz mecz. Było widać w waszej drużynie braki kadrowe i umiejętności. Wszystkie piłki grane na siłę do przodu, zero poszanowania piłki w obronie. Było widać jeszcze bardziej, że wam brakuje kogoś na parkiecie kto tę grę scali. Brakowało mi waszego defensywnego pomocnika z boiska i napastnika. Biorąc pod uwagę skład z boiska i moją znajomość zawodników skład powinien wyglądać tak ( pierwsza piątka ). Bramkarz - Paweł ...., Stefankiewicz Piotr, Zart Marcin, Pasternak Paweł i ............... wybierzcie sobie napastnika. Na hali musi panować spokój a nie chaos jakim wy gracie.

autor: ~Marcin 99 2012-11-30 21:29:56

avatar Witam serdecznie. Nie znam tego "obiektywnego" ale dziękuje za uznanie.