Piast Łubowo - WKS Owieczki

• autor: Wks_Owieczki, 2012-10-22 10:53

Derbowy remis pełen emocji!

- relacja z meczu Piast Łubowo - WKS Owieczki!

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie pomiędzy Piastem Łubowo a WKS-em Owieczki. Goście prowadzili już 0:2, ale dali sobie wydrzeć zwycięstwo w kilka minut.

Już w 13 minucie spotkania po faulu Sebastiana Czaczyka na zawodniku Piasta, sędzia podyktował pierwszy rzut wolny dla gospodarzy. Strzał został oddany, lecz piłka przeleciała obok pola karnego. 5 minut później gospodarze znowu mieli szansę zdobyć bramkę, po tym jak Łukasz Korobacz celowo zatrzymał piłkę ręką, za co został ukarany żółtą kartką, sędzia bezdyskusyjnie zagwizdał kolejny rzut wolny, jednak ten również nie zakończył się bramką. Z minuty na minutę, przewagę powoli osiągnęły Owieczki. W 24 minucie WKS miał okazję na gola. Lecz bardzo dobrej sytuacji sam na sam z bramkarzem Łubowa, nie wykorzystał napastnik Radosław Szmidt. Gra przeniosła się pod bramkę Łubowa, i tak po dośrodkowaniu Szymona Musioła, pierwszą bramkę dla Owieczek strzelił Łukasz Lenc (26 minuta) (0:1). Dwie minuty później kolejnego gola dla gości, z akcji, po mierzonym strzale w długi róg bramki zdobywa Hubert Adamski. (0:2). Niestety odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa. W 29 minucie to Piast oddaje strzał w bramkę WKS-u jednak piłka niespodziewanie trafia w poprzeczkę. 33 minuta to kolejny kontratak gospodarzy, po akcji prawą stroną, zawodnik Łubowa staje w sytuacji sam na sam z  goalkeeper-em Owieczek Konradem Grabowskim, strzał zostaje oddany, jednak szczęście znowu uśmiecha się do Owieczek i piłka trafia w bok bramki. W 39 minucie znów Piast zagroził bramce strzeżonej przez Konrada Grabowskiego. Po strzale z rzutu wolnego,celny strzał z główki w bramkę, oddaje zawodnik gospodarzy. (1:2).  Gra zaczynała robić się bardzo nerwowa. Pierwsza połowa dobiegała końca. I tak w 42 minucie doszło do kontrowersyjnej sytuacji, po faulu w polu karnym defensorów gości, sędzia dyktuje jedenastkę, którą w stu procentach wykorzystują gospodarze. (2:2). W doliczonym czasie gry, błąd popełnia bramkarz WKS-u, napastnik Piasta skierował piłkę do bramki, lecz ta trafia po raz kolejny tylko w słupek.

Zaraz po wznowieniu gry przewagę mieli gracze z Łubowa. Po zdobyciu gola w końcówce pierwszej połowy, to oni mieli większą chęć do gry. Goście również nie odpuszczali. W 51 minucie strzał z rzutu rożnego bezpośrednio wykorzystuje Hubert Adamski. Wykonując stały fragment gry, zauważył błąd w ustawieniu bramkarza i z premedytacją zakręcił piłkę na długi słupek, zrobił to z taką precyzją, że mógł cieszyć się z pięknego gola.(3:2). W 63 minucie kolejną szansę na wyrównanie wyniku wykorzystuje Piast. Defensywa Owieczek przyczynia się do utraty kolejnego gola. (3:3). Goście mimo, że potrzebowali gola nie kwapili się zbytnio do ataku. W 68 minucie po świetnej interwencji bramkarza gości, bramki nie zdobywa pomocnik Piasta. W doliczonym czasie gry (93 minuta), zakotłowało się pod bramką gospodarzy. Czerwoną kartkę za faul na zawodniku Łubowa,przepychanki i dyskusję z sędzim otrzymał Piotr Stefankiewicz.  Pierwszy derbowy pojedynek o ligowe punkty, który obfitował w kartki, zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Piast Łubowo - WKS Owieczki 3:3!

Skład drużyny Owieczek: http://wks-owieczki.futbolowo.pl/relacja,71,piast-lubowo-vs-wks-owieczki.html

Widzów ok. 70.

A już w przedostatniej X kolejce rundy jesiennej AGLPN, drużyna WKS Owieczki rozegra wyjazdowe spotkanie na boisku w Imielnie, z drużyną Orkanu Wierzyce. Na to spotkanie zapraszamy już 28 października o godzinie 11.00!

autor: Patrycja Sturomska

Henry wykonując stały fragment gry zauważył błąd w ustawieniu bramkarza i z premedytacją zakręcił piłkę na długi słupek - zrobił to z taką precyzją, że mógł cieszyć się z pięknego gola.

autor: ~hej 2012-10-22 13:06:25

avatar Piast był słaby.

autor: ~Konrad. 2012-10-22 22:58:58

avatar Jaki błąd sie pytam:-) piłka mokra była:-)

autor: MateuszCieslinski 2012-10-23 09:49:32

Profil MateuszCieslinski w Futbolowo Zabraklo decydujacego pocisku, ktory na dobre, by zatopil przeciwnikow. W rewanzu wystawimy jeszcze lepiej uzbrojony statek i wtedy napewno nie damy sobie odebrac 3pkt!

autor: ~xxx 2012-10-23 11:33:09

avatar Witam serdecznie.
Słyszałem, że wasz zawodnik Marcin Z. grający z numerem 99 kończy przygodę z wami i piłką z końcem rundy. Od nowego sezonu ma grać w innym zespole AGLPN. Info 100 %

autor: MateuszCieslinski 2012-10-23 12:44:43

Profil MateuszCieslinski w Futbolowo do xxx. Masz zlego informatora. Nikt z zespolu Owieczek nie odejdzie na 100procent :)

autor: ~Xxx.ć 2012-10-23 14:51:25

avatar Bramkarz kondrad tez ma odejsć

autor: ~Boro 2012-10-23 18:40:24

avatar Zwycięstwo było blisko :/
do xxx - no to kończy z piłką czy będzie grać gdzieś indziej? o_0 ogarnij się :D

autor: MateuszCieslinski 2012-10-24 08:39:45

Profil MateuszCieslinski w Futbolowo xxx troszke wyprzedzil zarzad z tymi nowinkami transferowymi... Marcin ma przejsc do Warty Poznan, a Konrad do niemieckiego Union Berlin. Tylko musza przejsc testy medyczne i wyzej wymienione kluby musza zaplacic w euro za zawodnikow WKSu :))))))Takze zdradze, ze czolowe zespoly z Europy zapytuja o polowe naszych graczy, a za Arbolede nawet padla oferta 1mln 455 tys zlotych od tureckiego Galatasaraj xp

autor: ~XXX 2012-10-24 11:34:39

avatar Bramkarz i wasz pomocnik mają propozycje z 3 klubów:
Piast, Wierzyce, Pobiedziska Letnisko. I mają tam zacząc grę od nowej rundy.
PS. A ten wasz napastnik z 17 numerem ma iść do Platona, bo ma obiecane, że będzie grał w każdym meczu po 90 minut.

autor: ~Wełnianka. 2012-10-24 12:05:41

avatar Konrad G dostał zaproszenie na treningi w Kiszkowie.pozdr